איך אנחנו יכולים לעזור לכם בהכנת התחפושות?

חג הפורים מתקרב בצעדי ענק, בכל פינת רחוב כבר ניתן לראות ילדים חמודים מחופשים לדמויות מכל צבעי הקשת. חנויות התחפושות מלאות בהורים מודאגים שמתרוצצים עם ילדיהם הקטנים ומחפשים את הדמות האהובה. ולא רק ילדים. בכל שנה ניתן לראות צעירים ומבוגרים בתחפושות מושקעות יותר ונועזות יותר.

אז חשבנו איך אנחנו בקופידאטה - דפוס דיגיטלי באשדוד נוכל לעזור לכם גם בהכנת תחפושת חלומותיכם וגם בדרכים מקוריות לתעד את התחפושת ליצירת מזכרת מקורית שלא תשכחו.

בקופידאטה אנו עובדים עם מכונות דפוס מכל הסוגים כך שנוכל להדפיס בשבילכם כל דבר שתצטרכו לצורך בניית התחפושת.

לפניכם דוגמה ללקוח אשר פנה אלינו עם בקשה מיוחדת. הלקוח ביקש לבנות תחפושת שמבוססת על משחק ה TAKI שכולנו מכירים והתוצאה לפניכם.

 

                                          (אחורה)                                                  (קדימה)

 

כמובן שזוהי רק דוגמה קטנה להצגת היכולות. אפשורות נוספת היא הדפסה ישירות על חולצה שתשלים לכם את רעיון התחפושת בכדי שלא תצטרכו לגזור, להדביק ובכלל להתעסק יותר מדי בבנית התחפושת.

אז מצאתם את התחפושת המושלמת ועכשיו כל מה שנשאר הוא למצוא דרך מקורית ומעניינת לשמר את הרגע וליצור מזכרות מיוחדות לעצמכם או למתנה מיוחדת לסבא ולסבתא, לדודים ולכל מי שמיוחד. לנו בקופידאטה דפוס דיגיטלי באשדוד יש פתרון במיוחד בשבילכם.

סובלימציה - זהו תהליך העברה של גרפיקה בצבעים מלאים או תמונה לתוך מוצרים שמצופים בפולימר, תחילה יש לעצב במחשב גרפיקה/תמונה ואז מדפיסים בדיו סובלימציה על ניירפוטו איכותיולאחר מכן לוקחים את הדף המודפס ומצמידים למוצר עליו רוצים להעביר את מה שהודפס.ניתן להעביר את מה שהודפס על כל מוצר ורעיון בתנאי שהמוצרמצופה בפולימר. ההעברה נעשית באמצעות מכבש חום.

התוצאה היא הדפסה באיכות צילומית מעולה שבה הצבע הופך להיות חלק מהחומר ואינו מורגש במגע כלל, ועמידותו לאורך זמן גבוהה במיוחד.

 

לראשונה לכבוד פורים קופידאטהדפוסדיגיטליבאשדוד משתפת פעולה עם  סטודיולצילוםאבירוקח ומאפשרת  לכם להזמין את המזכרת המועדפת עליכם מיד לאחר הצילום בסטודיו כך שביום למחרת כבר תוכלו לאסוף את המזכרת למתנה מושלמת לסבא וסבתא, לחברים וכמובן לכם.

לתאום מראש 050-7294275 אבי רוקח.

 

פורים שמח J