דפוס סובלימציה באשדוד

דפוס סובלימציה

דפוס סובלימציה מבוצע באמצעות שיטת דפוס מיוחדת שמאפשרת הדפסה מקצועית ומרשימה ביותר על מוצרים שונים, כמו למשל ספלים, תחתיות, צלחות, כריכה של ספר ועוד. מאמר זה יסביר אודות הטכניקה המיוחדת של טכניקת דפוס זו. 

 

דפוס סובלימציה - על מה מדובר?

 

אם חלפתם על שלט גדול עליו מופיע הכיתוב 'דפוס סובלימציה באשדוד' ונזכרתם כי שמעתם מבעלי עסקים אחרים שמדובר על שיטת דפוס מיוחדת שיכולה לשמש אתכם למטרת מיתוג של מוצר, מתנות לעובדים ועוד. בוודאי תשמחו לשמוע כי הדברים מדויקים. בשיטה זו הדפוס מוטבע ישירות על המוצר בטמפרטורה גבוהה מאוד והתוצאה שמתקבלת מרשימה מאוד, אם בבוהק שלה ואם בצורה המדויקת בה היא נעשתה. ההדפס תמיד יראה כחלק בלתי נפרד מהמוצר ובהדפסה איכותית ומקצועית ההדפס יחזיק מעמד לאורך זמן.

דפוס סובלימציה- כל היתרונות באחד

היתרונות של דפוס סובלימציה באשדוד או בכל בית דפוס מקצועי שמעסיק מומחים בתחום הם:

  • איכות גבוהה- האיכות כה גבוהה עד כי רבים סבורים כי המוצר מיוצר ישירות עם ההדפס.
  • מחיר- ניתן לבחור להדפיס גם כמויות קטנות ובינוניות ובכך יש אפשרות להוצאה שאינה גדולה.
  • שימושיות- עסקים רבים מפרסמים את  עצמם על ידי הדפסת הסלוגן, מוצר או לוגו שלהם על מאג או כל מוצר אחר. כמו כן, כל אדם פרטי שמעוניין לפנק את בני משפחתו או לתת מתנה מקורית לחבריו יכול להחליט להזמין דפוס סובלימציה באשדוד או בכל בית דפוס אחר שקרוב למקום מגוריו.
  • אפשרויות- רשימת המוצרים עליהם ניתן להדפיס בשיטת דפוס זאת כוללת גם כריכות עבות של ספרים, משטחים לעכבר המחשב, תחתיות לכוסות ולסירים, קרמיקה ועוד.

דפוס סובלימציה באשדוד - ביצוע

הדפסת סובלימציה תמיד תיעשה למוצרים שמצופים בחומר מיוחד שמכונה פולימר וזאת באמצעות מכבש חום מיוחד. ההדפסה נחלקת לשני שלבים:

  • ההדפסה- ההדפסה עצמה תיעשה במדפסת הזרקת דיו על נייר איכותי המותאם לסוג זה של הדפסה.
  • העברה- הנחת ההדפסה על המוצר ועל ידי מכבש חום הצבע יעבור המרה מיוחדת ויתחבר לפולימרים של המוצר. 

היתרון כאן הוא שאין שכבה חיצונית של הדפסה ולכן ההדפסה עמידה מאוד ומחזיקה לאורך זמן.