מידע על חותמות באשדוד

הפקת חותמות באשדוד

כל בעל עסק יודע כי החותמת מהווה פריט מהותי בשגרת העבודה, בין אם לביצוע הזמנות, לאישור תשלומים או לחתימה על מסמכים וחוזים. יחד עם זאת, לא כולם יודעים שבימינו ניתן להזמין במהירות ובקלות חותמות מעוצבות, במחיר השווה בכל נפש. גם באשדוד אפשר לפנות אל בית דפוס המתמחה בהפקת חותמות, ולקבל עד מהרה חותמת המתאימה לצרכים ולהעדפות האישיות.

 

קיצור תולדות החותמות

למעשה, החותמות מצויות בשימוש האדם עוד משחר ההיסטוריה, והתגלו באתרים ארכיאולוגיים רבים. החומרים מהם ייצרו חותמות היו בתחילה עצמות, אבנים, עץ ומתכת, מה שהתבטא בתהליך ארוך ויקר של עיצוב הגלופה. לכן, בממלכות העתיקות שימשו החותמות בעיקר בעלי ממון ונושאי משרות נכבדות, כמו שרים וסוחרים. ואולם, לאורך השנים החלו להשתמש בחומרים ובטכנולוגיות אשר הפכו את תהליך הפקת החותמת לקצר ומהיר ביותר, כשבימינו מושתתת המלאכה בעיקר על חיתוך בלייזר. בזכות התפתחויות אלו, כיום יכול כל אדם להרשות לעצמו לרכוש חותמת ואפילו לעצבה לפי טעמו.

 

מדוע נחוצה חותמת מעוצבת

ראשית, חותמות נחוצות ואף מהוות דרישה מצד הרשויות עבור הליכים ביורוקראטיים שונים, ומשמשות את מורשי החתימה של העסק למגוון מטרות. בנוסף לכך, החותמת נושאת את שם האדם או העסק ומגיעה לתשומת ליבם של לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים, כך שהיא מהווה חלק מהותי מחזות ומתדמית בעליה. מכאן שחותמת המעוצבת באופן אישי עשויה לתרום רבות למיתוג ולפרסום, בעודה מעבירה מסרים מיידים וחיוביים באורח מילולי או ויזואלי. לדוגמא, מאמן אישי יכול להזמין חותמת הנושאת את שמו, בצירוף תמונת אילן צומח וכיתוב כגון - "הדרך להצלחה".

 

הפקת חותמות באשדוד – דגשים חשובים

כאשר פונים אל בית דפוס באשדוד המתמחה בהפקת חותמות יש לתת את הדעת על מספר אלמנטים מרכזיים:

  • איכות המכשיר – יש לוודא כי מדובר במוצר אמין ואיכותי, כדוגמת חותמת פטנט ללא קפיץ עם כרית דיו נסתרת.
  • עיצוב אישי – בחותמות אישיות ניתן להוסיף אלמנטים שונים כדוגמת לוגו החברה, משפט או מילה בדפוס או בכתב יד, וכן תמונות כיד הדמיון הטובה. לכן, לפני שמבצעים הזמנה רצוי לשקול היטב את המסר שמבקשים להעביר באמצעות החותמת, וכמו כן לבחור בגודל העונה לצרכיכם.
  • מחירים – מומלץ לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס שונים, ולבחור במקום המציע קנייה משתלמת ללא תוספת מחיר עבור תוספות אישיות.

לצפייה בדוגמאות לחצו כאן: הפקת חותמות

לפרטים והזמנות לחצו כאן: צור קשר