5 מתנות בעיצובים מקוריים שכולם ישמחו לקבל

עיצובים סנטימנטלים, ציורי ילדות, עוד כמה רעיונות מגניבים: ליקטנו עבורכם 5 רעיונות לעיצובים מקוריים על מנת לספק מעט השראה לשידרוג המתנות שניתן להעניק למשפחה והחברים.

1. שעון קיר בעיצוב סנטימנטלי
ישנם הרבה אייקונים שגורמים לנו להיות סנטימנטליים, תמונה של הכלב שגדלנו איתו בילדות, בית הכנסת של אבא, חוויה מהצבא או תמונה מטיול מסעיר בחו"ל. כל אחת מהנקודות הללו יכולות לקבל משמעות חדשה כאשר מדפיסים אותן על מוצר יומיומי.
כאן הבאנו תמונה מגניבה של שעון עם בבושקות, שמזכיר לנו את בית ילדותינו ברוסיה.

2. ציור ילדות מודפס על קנבס
הילדים שלנו מתגלים לא פעם כמחוננים גדולים ויצירתיים מאוד, ומביאים מהגן יצירות ממש יפות. ניתן לסרוק את הציורים היפים במיוחד ולהדפיס אותם על קנבס ולתלות אצל הילד בחדר כקישוט מגניב, או לתת לסבא וסבתא, שתמיד שמחים לקבל יצירות של הנכד המחונן. המידות אשר אפשר להדפיס מגוונות אבל ההמלצה שלנו הינה 40X60 ס"מ.

 

3. עציץ בעיצוב אישי
הרעיון הוא פשוט: בוחרים תמונה או גרפיקה יפה, שקשורות במוטיבים של שמש, ירק, פריחה ולבלוב מדפיסים על גבי רצועה באורך שתספיק להיקף העציץ ונותנים לה גימור של למינציה חמה, והרי יש לכם עציץ מעוצב.

4. עטיפה מקורית למחברת
בוחרים גרפיקה ייחודית שמשרה עלינו רוגע, או משמחת אותנו במיוחד, בכל בית דפוס ניתן להדפיס את הגרפיקה שבחרתם על גבי מדבקה בגדלים שונים.
למחברת בגודל של 21*14.5 ס"מ, יש להדפיס מדבקה בגודל של 24*32 ס"מ. ולהדביק בעדינות על המחברת, יש לשים לב שלא נוצרות בועות בעת ההדבקה. עכשיו כשיש לנו מחברת שאנחנו עיצבנו, בטוח יהיה לנו כייף להוציא אותה ולכתוב בה בכל הזדמנות.

5. שילוט עם משפטי חיזוק חיוביים
כל אחד מאיתנו קרא פעם משפט שהזדהה איתו במיוחד, שריגש אותו שנתן לו מוטיבציה והניע אותו להתקדם. הרעיון הוא לקחת את המשפטים האלו להדפיס אותם ולמקם אותם במקומות האסטרטגים ביותר בבית או במשרד, כדי שידרבנו אתכם ברגעים הקשים או יעלו לכם חיוך על הפנים.

 

יש לכם רעיונות עיצוביים, מקוריים משלכם? שתפו אותנו!