עולם ומלואו של הדפסות מיוחדות

ההתפתחויות הטכנולוגיות של העת האחרונה לא פסחו גם על תחום ההדפסות, וכיום ניתן להזמין מגוון רחב של פריטים עם נגיעה אישית לצורכי עיצוב, מתנה ומיתוג העסק. את הפריטים אפשר לרכוש בקלות ולעיתים אף בלחיצת כפתור מבתי דפוס המתמחים בהדפסות מיוחדות, אשר מספקים קשת רחבה של שירותים איכותיים.

 

הדפסת לוחות שנה אישיים

הדפסת לוחות שנה אישיים

לוחות שנה נמנים על המוצרים הפופולאריים ביותר בתחום ההדפסות המיוחדות, מאחר ומדובר בפריט שימושי, זמין ונחוץ בכל עת. האפשרות לעצב את הלוח מוסיפה לו נופך אישי, כדוגמת תזכורות לאירועים משפחתיים וימי הולדת, תמונות אהובות, ומגוון סגנונות עיצוב לבחירה. לוח שנה אישי מהווה אמנם מתנה חביבה ושימושית לקרובים, אך גם אמצעי מצוין לשיווק ומיתוג בעודו נושא את לוגו החברה ומזכיר את נותן השי באופן חיובי לאורך כל השנה.

 

הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות

בבית דפוס המתמחה בהדפסות מיוחדות ניתן להזמין כוסות עם הדפסה אישית, המהוות שי נהדר לבני משפחה, חברים וקולגות. לדוגמא, לקראת יום ההולדת המתקרב ניתן להזמין ספל חביב עם כיתוב אישי ולהוסיף תמונה של בעל השמחה, ואילו ביום הנישואין בוודאי ישמח בן הזוג לקבל כוס מהודרת עם הכתובת – "שלך לתמיד" או עם שמו. יש לציין כי ניתן להדפיס לא רק על גבי ספלי חרסינה, אלא גם על כוסות בירה, כוסות תרמיות, מאגים וכוסות וויסקי בשלל עיצובים. בנוסף לכך, בעלי עסקים רבים כבר הבינו את פוטנציאל המיתוג ומזמינים כוסות הנושאות את שם ולוגו החברה.

 

הדפסה על כיסויי פלאפון בעיצוב אישי

הדפסה על כיסויי פלאפון בעיצוב אישי

המכשיר הסלולארי הפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים, ומלווה ילדים, בני נוער ומבוגרים בכל שעות היום. מעבר לכך, בימינו לא מדובר עוד במוצר טכנולוגי גרידא אלא בפריט המעיד על מעמד, סגנון וטעם אישי. לכן, כיסויי פלאפון עם הדפסה אישית נעשים נפוצים ביותר לאחרונה, ומשמשים חברות המעוניינות למתג את עצמן, אנשים פרטיים המבקשים להוסיף נגיעה אישית למכשירם, וכן את מי שמחפשים אחר מתנה מקורית ומשמחת במיוחד. בבית הדפוס נעשות הדפסות על גבי כיסויים בעיקר בשיטת יו וי ישירה, בשיטת הסובלימציה ובתלת מימד, אשר לכל אח מהן איכויות ייחודיות.

 

הדפסה על שעוני קיר

הדפסה על שעוני קיר

בתי דפוס המתמחים בהדפסות מיוחדות מציעים מגוון רחב של שעונים מעוצבים, עליהם ניתן להוסיף משפט, מילה או תמונה. מדובר במתנה נהדרת לקולגות, לספקים ולשותפים עסקיים מאחר שלשעון הקיר תמיד יימצא שימוש ומקום במשרד, במיוחד אם הוא מגיע בעיצוב שובה עין. כלומר, כאשר מזמינים שעון קיר עם הדפסה יש לתת את הדעת לא רק על הכיתוב, כמו "תודה על עזרתך" או לוגו החברה, אלא גם על התאמת סגנון העיצוב למקום בו יוצב השעון. לשם כך, ניתן להתייעץ עם הצוות המקצועי של בית הדפוס.

 

הדפסה על קנווס

בד הקנווס הינו מצע איכותי ביותר להדפסת תמונות, מאחר שהוא ניחן במשקל נמוך ומאפשר ליצור תמונות גדולות ברזולוציה גבוהה. גם באשדוד ניתן להזמין הדפסות על קנווס מבית דפוס איכותי, אשר יהוו תוספות מרשימה למשרד, לסלון, לחדר השינה וכמובן לחדרי הילדים. את התמונות אפשר לבחור מתוך מאגר קיים של בית הדפוס או להעבירן בקובץ מחשב, כאשר רצוי להתחשב בגודל החלל ובעיצובו, ובאווירה המסוימת שרוצים להשרות בחדר.

 

 

לצפייה בדוגמאות לחצו כאן: הדפסה אישית

לפרטים והזמנות לחצו כאן: צור קשר