קופידאטה - דפוס דיגיטלי

עולם טכנולוגי מתפתח

העולם נמצא בהתקדמות טכנולוגית מתמדת, המצאת העיתון היוותה פריצת דרך, הטלויזיה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו, האינטרנט חשף אותנו לעולם חדש של תוכן ועוד. גם בתחום הדפוס ישנו פיתוח טכנולוגי מתמיד. השיטה המתקדמת ביותר בה משתמשים היום היא שיטת "הדפוס הדיגיטלי". שיטת זו מאפשרת להעביר מידע מהמחשב ישירות למכונת ההדפסה.

הדפוס הדיגיטלי

עיקרון הפעולה של הדפוס הדיגיטלי, בו המידע עובר מהמחשב ישירות למכונת ההדפסה ללא גוף מתווך, שיפר את דיוק ואיכות המידע ואיפשר להשתמש במידע זה במגוון רחב של מוצרים ושירותים. אם בעבר היו משתמשים בדפוס בעיקר לפרסום מודעות ושלטים, היום בעזרת הדפוס הדיגיטלי ניתן להדפיס כל מידע שברצונך להפיץ על תגי שם, כרטיסי ביקור, חוברות הדפסה, הזמנות לאירועים, מדבקות לדיסקים, פליירים, תפריטים למסעדות, גלויות, ועוד.

דפוס דיגיטלי

חשיבות הדפוס הדיגיטלי באשדוד

בעולם מתפתח טכנולוגי, חשוב לנו להשאר מעודכנים תמיד, כך גם בכל הקשור לדפוס. העסק שלנו הוא מה שאנחנו עושים ממנו, הדפסת לוגו של עסק על מחברות וכרטיסי ביקור לדוגמא, יוצרים רושם חיובי ואיכותי שכל בעל עסק רוצה. איכות הפרטים היא עניין מהותי, הרושם הראשוני שנוצר ללקוח הוא משמעותי ולכן חשוב להשקיע בכל הקשור לאביזרים ולאריזה החיצונית של העסק. הדפוס הדיגיטלי תופס מקום משמעותי בחלק זה בזכות הדיוק המתאפשר מתוכנות המחשב, העלות הנמוכה ויכולת ההתאמה המדוייקת לגודל הרצוי ולמוצר המבוקש.

קופידאטה- איכות ושירות

חברת קופידאטה, בית דפוס דיגיטלי, פועלת מזה 13 שנה. עובדי החברה הינם בעלי וותק, ידע ונסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף. חברת קופידאטה יוצרת תוכן פרסומי בהדפסה דיגיטאלית באיכות גבוהה. בנוסף לכך, דואגת החברה לתת יחס חם ושירות אישי עבור כל לקוח.

לפרטים והזמנות לחצו כאן: צור קשר