קופידאטה - הדפסת פליירים

עולם הפרסום

תחום הפרסום הוא תחום רחב, המציע דרכים שונות ומגוונות להעברת מסרים. עולם הפרסום פותח בפניך שלל אפשרויות להעביר את מסרך למספר גדול של אנשים.הפרסום יכול להתבצע במספר רב של דרכים: על ידי מודעה באינטרנט, הפקת פרסומת בטלויזיה, פרסום כתבה בעיתון, תליית שלט חוצות, חלוקת פליירים ועוד.

מהו פלייר?

פלייר, מוכר גם כ"עלון פרסומת", הוא אמצעי שימושי ונוח להעברת מסר פרסומי. בדרך כלל, הפלייר כולל עמוד אחד או יותר של תוכן שיווקי וגראפי. עצם ההעברה של פלייר מיד ליד נותנת משמעות אישית לתוכן הכתוב בו עבור האדם המקבל אותו. העובדה שהפלייר מוצג בצורה צבעונית ובאותיות גדולות מושכת את העין ויוצרת עניין בתוכן המועבר דרכו. גודלו של הפלייר, מאפשרת להפיץ אותו במספר דרכים: פרסום בלוח מודעות, העברת הפלייר לאנשים ברחוב, שימוש בתיבות דואר או רכבים פרטיים ועוד.
קופידאטה הדפסת פליירים

חברת קופידאטה

חברת קופידאטה הינה בית דפוס דיגיטאלי. החברה פועלת מעל לעשור בתחום הדפוס. מטרת החברה היא יצירת תוכן פרסומי באיכות הגבוהה ביותר תוך מתן שירות ויחס אישי ואדיב עבור כל לקוח. הפליירים שמייצרת חברת קופידאטה מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר, התוכן הפרסומי נכתב על ידי אנשי שיווק מנוסים ועל העיצוב מפקדים מעצבים גרפים מן השורה הראשונה. חשוב לפנות לחברה בעלת שם, נסיון, וידע עשיר בהפקת והפצת פליירים כדי להבטיח שהמסר שברצונך להעביר יגיע לקהל היעד שלך בצורה הטובה ביותר.

טיפים לעבודה עם פליירים

הפלייר צריך למשוך את העין, לכן עדיף להשמש בתמונה או בכיתוב גדול ומושך. תוכן הפלייר חייב להיות ענייני, יש לזכור שאנשים מעדיפים לקרוא פרסומות קצרות משיקולי זמן וסבלנות. כשמעצבים פלייר יש לקחת בחשבון את הגודל הרצוי, גודל הפלייר צריך לאפשר נשיאה בתיק או בכיס המכנס. חשוב להפיץ את הפליירים בדרכים שונות, בבואך לעשות כן, יש לקחת בחשבון את קהל היעד, והמקומות בהם הוא נמצא.

לצפייה בדוגמאות לחצו כאן: פליירים

לפרטים והזמנות לחצו כאן: צור קשר