קופידאטה – כרטיסי ביקור

הצגה עצמית

בעולם העסקי, חשוב לנו לקדם את עצמנו. לכן נרצה שבסוף שיחה משמעותית או ראיון עבודה, האדם שעומד מולנו יזכור אותנו, ויותר חשוב מכך, שיוכל לפנות אלינו. מהסיבה הזו הומצאו כרטיסי הביקור. בעבר כרטיסי ביקור שימשו בעיקר מנהלים ונושאי תפקיד ייצוגי, היום כל אחד צריך כרטיס ביקור. לרושם ראשוני יש חשיבות גדולה, כרטיס הביקור עוזר לבסס רושם זה.

כרטיס ביקור

כרטיס ביקור הוא כרטיס נייר המכיל פרטים מזהים ופרטי התקשרות של אדם, העובדה שמדובר בכרטיס קטן הנכנס לארנק או לכיס, מאפשרת העברה מהירה ונוחה של פרטים אלו לאנשים שיש לו בהם ענין. בכרטיס ביקור בדרך כלל שם ושם משפחה, עיסוק ודרך התקשרות.

כרטיסי ביקור

הכרטיס ואני

כרטיס הביקור משמש להעברת הפרטים האישיים מאדם אחד לשני על מנת לאפשר תזכורת ויצירת קשר עתידי. אך זהו לא תפקידו היחידי, לכרטיס הביקור יש משמעות רבה ביצירת הרושם הראשוני ולכן חשוב שהוא ישקף את האופי והמסר שברצונך להעביר. ניתן להעביר מסר זה על ידי שימוש בצבעים, כיתוב מקורי וענייני, ועיצוב ייחודי. מאחר והכרטיס מייצג אותך איכות החומר ממנו הוא מיוצר היא משמעותית ורצוי שתהיה מחומר קשיח, וצבעים איכותיים שיעמדו במבחן הזמן.

חברת קופידאטה

מאחר וכרטיס הביקור של אדם מייצג אותו, חשוב להשקיע מחשבה רבה בעיצוב, בחומרים ובסגנון הכרטיס. חברת קופידאטה הינה חברה לעיצוב דיגיטלי המתמחה בין היתר גם ביצירת כרטיסי ביקור. לחברה ותק של שנים וניסיון רב בדפוס דיגיטלי. כרטיסי הביקור של חברת קופידאטה מיוצרים לפי בחירה מסוגים שונים: ניר משובח, פלסטיק או כרטיס מגנטי. כרטיסי הביקור נעשים במגוון צורות וסגנונות, הכל לפי דרישת הלקוח. חברת קופידאטה דוגלת במקצועיות, שירות חם ויחס אישי.

לצפייה בדוגמאות לחצו כאן: כרטיסי ביקור

לפרטים והזמנות לחצו כאן: צור קשר