קופידאטה – פנקסי חשבונות

להדפסת חשבוניות באשדוד התקשרו: 08-8666550

חובה על פי חוק

לפי סעיף 2 לפקודת מס הכנסה, כל עסק בישראל מחויב בניהול מערכת חשבונות. לפי דרישות מס הכנסה על החשבוניות להיות מופקת ע"י בית דפוס או מתוכנת הנהלת חשבונות. על החשבונית צריכים להופיע מספר העוסק המורשה, שם העסק והכתובת. לחשבונית משמעות כפולה, גם דרישה לתשלום וגם אישור על קבלת התשלום. לכן יש לשים לב שלא לתת חשבונית לפני קבלת התשלום. יש לרשום בחשבונית את כל פרטי התשלום.

הנהלת חשבונות על רגל אחת

הדפסת פנקסי חשבונות היא אחד השלבים האחרונים בתהליך של פתיחת עסק, נסביר את השלבים השונים: ראשית, פתיחת תיק במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. לאחר שפתחתם את התיקים הרלוונטים ניתן לצאת לדרך. ביצעתם עבודה וקיבלתם עליה תשלום, מיד עליכם להפיק קבלה. שומרים את כל הקבלות ובסוף כל חודש מחשבים את סך ההכנסות. השלב הבא הוא מילוי דוחות מע"מ ומקדמות מס והחתמתם בסניף הדואר. והשלב האחרון, מילוי דו"ח שנתי של מס הכנסה בסוף השנה.

קופידאטה - הדפסת פנקסי חשבונות באיכות גבוהה

חברת קופידאטה היא חברה המתמחה בדפוס דיגיטלי, החברה ממוקמת באשדוד וקרית מלאכי. העובדים בקופידאטה הינם בעלי ידע ונסיון של יותר מ-30 שנה בתחום. מטרת החברה היא להעניק שירות ואיכות ברמה הגבוה ביותר. חלק משירותיה של חברת קופידאטה הוא הדפסת פנקסי חשבונות באיכות גבוהה. ניתן להזמין חשבוניות בייצור אישי, החשבוניות מגיעות בגדלים שונים לפי בחירה. על כל חשבונית יודפסו פרטי העסק של הלקוח. מאחר והחשבונית מגיעה לגורמים שונים, ומייצגת את בעל העסק, חשוב שהיא תהיה מיוצרת מחומרים איכותים ושתהיה בעלת מראה מקצועי ואחיד.

לפרטים והזמנות לחצו כאן: צור קשר

צריכים חותמת לעסק? לחצו כאן: חותמות באשדוד