קופידאטה – הזמנות לאירועים

מזל טוב

חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית או בריתה - אירועים משפחתיים הם תמיד שמחה גדולה. ארגון אירוע שכזה דורש השקעה רבה בתחומים שונים. בחירת האולם, הצלם, הבגדים, המוזיקה שתתנגן באירוע, האוכל שיוגש, ההזמנה שתשלח לאורחים ועוד. כל אלה משתלבים לאחד ויוצרים את האירוע הבלתי נשכח שלכם.

סגנונות השונים של הזמנות לאירועים

הזמנה לאירוע, מייצגת אתכם ואת סוג האירוע שברצונכם להזמין את קרוביכם אליו. ישנן מבחר גדול של הזמנות בסגנונות שונים: הזמנות עם תמונה, הזמנות בעבודת יד של אמנים, הזמנות בעיצוב גרפי ועוד. גם לחומרים מהם עשויות ההזמנה יש חשיבות, רוב ההזמנות עשויות מנייר קשיח, אך המבחר הוא רחב. ניתן להדפיס הזמנות על נייר אורז, בדים, שימוש בפלסטיק ועוד ככל העולה על הדמיון.

הזמנות לאירועים

איכות ושירות

מעבר למשלוח ההזמנה לאורחים, להזמנה יש גם תפקיד רגשי עבור בעלי השמחה ולכן הם שומרים אותה איתם למשך שנים. מסיבה זו, בבואכם לעצב הזמנה לאירוע, אתם רוצים לדעת שההזמנה שלכם נעשית במקום הנכון, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, על ידי אנשי מקצוע בעלי ותק ונסיון בתחום. חברת קופידאטה פועלת שנים רבות בתחום הדפוס הדיגיטלי ומתמחה בו. תוכלו למצוא בחברה מספר רב של סגנונות ודוגמאות להזמנות שיתאימו לכל אדם ולכל אירוע. בחברת קופידאטה מאמינים ביחס אישי ובעבודה משותפת על מנת להגיע להזמנה האידיאלית עבורכם.

ההזמנה שלי

כשמעצבים הזמנה חשוב לשים לב לגודל ההזמנה, הזמנה גדולה מידי אינה פרקטית והזמנה קטנה מידי עלולה להשכח. גם לצבע וגודל הגופן יש חשיבות רבה. תוכן ההזמנה צריך להיות ברור ותמציתי. ניתן להוסיף תמונה, ציטוט מהתנ"ך או משפט מספר כדי לתת להזמנה פן אישי ומיוחד.

לצפייה בדוגמאות לחצו כאן: הזמנות לחתונה וגם הזמנות לבר/בת מצווה

לפרטים והזמנות לחצו כאן: צור קשר