הפקת חותמות

קופידאטה מציעה לכם פתרון מושלם להפקת חותמות

קופי דאטה מפיקה מגוון רחב של חותמות בגדלים שונים חותמות שהן פטנט עולמי מתוצרת MODICO חותמות ללא קפיץ עם כרית דיו נסתרת

אנו מציעים חותמות לבעלי עסקים קטנים וגדולים, משרדים, רשתות, חנויות, מגוון אנשי מקצוע ובעלי תפקידים. נשמח להעניק לכם שירות במשרדינו באשדוד ובקרית מלאכי.

 

חותמות גומי מחירים וסוגים

המיתוג והתדמית של העסק שלכם, במיוחד כאשר מדובר בעסקים חדשים ומתחילים או באנשי מקצוע בתחילת דרכם, היא חשובה ביותר. אחד מהאלמנטים של העסק והמיתוג שלו קשור לחותמת שהיא למעשה כרטיס הביקור שלכם בפני הרשויות ובפני לקוחות וספקים פוטנציאליים. החותמת תהווה את החתימה הרשמית שלכם ותעטר את הניירת הרשמית שיוצאת מבית העסק. כיום ניתן להפיק חותמות לעסקים מכל הסוגים וישנה חשיבות רבה לבחור בית עסק שיכול להפיק לכם את החותמת הטובה ביותר.

מהי החשיבות של הפקת חותמות לעסק?

לחותמות עבור עסקים יש חשיבות רבה שהיא גם חשיבות תדמיתית וגם חשיבות עסקית ומשפטית. החותמות מאפשרות לשפר את התדמית שלכם ולהציג את העסק שלכם כעסק רציני ומקצועי. כמו כן, ניתן להשתמש בחותמת כדי לעבות ולהעצים את המיתוג שלכם בכך שתוכלו להטמיע את הלוגו שלכם ואת שם העסק וכך להפיץ אותו על מרבית הניירת שתצא מהמשרד.

כמו כן, החותמת היא בעלת חשיבות עסקית מבחינת יעילות העבודה ומבחינה משפטית. ברגע שיש חותמת על ניירת מסוימת וברגע שיש דרישה לכך, הקבילות המשפטית על המסמכים תהיה גבוהה ויהיה יותר קשה לזייף מסמכים בשימכם או להעביר הסכמים ללא ידיעתכם. על ידי החזקת החותמת אצל מנהלת המשרד יהיה אפשרי לשלוט על מסמכים רשמיים ולהפוך את כל פעולת הניירת למשמעותית יותר.

סוגי חותמות לעסקים באשדוד

עם התפתחות הטכנולוגיה התפתח גם הציוד המשרדי וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של חותמות מבחינת גודל החותמת, הקפיץ, כרית הדיו וכדומה. כמו כן, תוכלו למצוא חותמות שיתאימו לעסקים קטנים יותר, עסקים גדולים וממותגים, חנויות למיניהן, בעלי תפקידים ואנשי מקצוע. החותמות לעסקים יכולות לכלול לוגו, שרטוט וחתימה בכתב יד, מספר הח.פ של העסק, מספר תעודת הזהות שלכם וכל רעיון נוסף שתרצו.