לוח שנה בעיצוב אישי

לוח שנה הוא מתנה מושלמת להעניק למי שאוהבים: סבתא, סבא, אמא, אבא, דודים וחברים. אין כמו לוח שנה בעיצוב אישי עם התמונות שלכם ושל משפחתכם כדי לשמח את המשפחה או החברים.
כיום מגוון רחב של מתנות שניתן להעניק לבן אדם, אך לא כולם ייחודיות ומקוריות כמו לוחות שנה. ללוחות שנה יש יופי עתיק יומין, המסמל את המועדים המיוחדים בשנה.

רעיונות לעיצוב לוח שנה אישי

לוח שנה אלבום תמונות - מציג צילומים שונים ממקור אישי, ממגזינים או מרשת האינטרנט, כאשר ניתן לבחור תמונה אחת או לצרף מספר תמונות לכל דף של הלוח.

לוח שנה המציין תאריכים חשובים - למשל ימי הולדת ,ימי נישואין, תאריכי בחינות, תאריך נסיעה לחו"ל וכל תאריך חשוב אחר הידוע מראש.

לוח שנה חגיגי - משלב ציטוטים נבחרים משירים, ספרות או של אנשים מפורסמים, וכולל גם שורות פרי עטו של מעצב הלוח.

עיצוב לוח שנה לעסק

בתחום הפרסום קיימים מגוון רחב של אפשרויות, ביניהן עיצוב לוחות שנה אישיים המהווים דרך שיווקית ופרסומית מעולה עבור כל בית עסק. לוח השנה יכול לשמש מעין מזכרת עבור הלקוח, מזכרת תשדרג את מעמדו של בית העסק בעיניי הלקוח, תבטיח שימוש חוזר בשירותי החברה ואף תעניק אפשרות להרחבת קהל הלקוחות.

על גבי לוח המיועד לבית עסק יש לדאוג שבכל דף יופיע שמו, הלוגו שלו ומספר טלפון. מעבר לכך, חשוב ליצור לוח שנה מעוצב העוסק בתחומי הפעילות השונים שיש לעסק להציע, בין אם בתחום המסעדנות, רפואה, ראיית החשבון ועוד.. את לוחות השנה המעוצבים ניתן לחלק לכל מי שקשור לעסק לרבות עובדי העסק, לקוחות וספקים, ובכך לתרום לחשיפה וליצירת תדמית מקצועית ומושקעת.

גם אצלנו בקופידאטה תוכלו לעצב לוח שנה אישי- עם תמונות מתחלפות שלכם בכל חודש, ציון ימי הולדת ואירועים חשובים במגוון עיצובים!

מתנה מושלמת לקראת השנה החדשה אשר תשמש את המקבלים אותה לכל אורכה!

 

DSC 0069

DSC 0074