תכניות מכר והדמיות חוץ

בשעה שמעצבי פנים / חוץ ואדריכלים מתכננים מבנה חדש או שיפוץ מבנה ישן אחד השלבים הראשונים הוא לבנות  תכנית אדריכלית הנדסית שמיועדת למהנדס הבניין ולקבלן על מנת שיוכלו לבנות או לשפץ את בית החלומות של הלקוח בדיוק לפי התוכנית ולפי בקשת הלקוח. תכניות אלו מעצם היותם תכניות הנדסיות אינן קריאות וברורות ללקוח הקצה ולכן אנו בקופידאטה מציעים לכם שירות הכולל את כל התהליך , מעיצוב הסירטוטים ללקוח הפשוט ועיצוב הפרוספקט השיווקי עד להדפסה איכותית ומקצועית.

אז מהן בעצם תכניות מכר והדמיות חוץ?

תכניות מכר

תוכניות מכר הן תכניות אדריכליות המשמשות קבלנים או מהנדסים בעת שיווק דירות ובתים, על מנת לספק לקונה את כל מה שהוא צריך לדעת על הדירה או הנכס המשווקים. תכנית מכר הינה למעשה תכנית אדריכלית שעברה תהליך עיצוב גרפי על מנת להפכה לנעימה יותר למראה ומובנת יותר לקונה שלא מורגל בקריאת תכניות אדריכליות רגילות.
הכנת תכניות מכר עוזרות ללקוח הקצה להבין איך הבית מתפקד,  איך הוא נראה פנימית, ומיקום הריהוט, הצבעוניות של תכנית מכר מיועדת לקהל הרחב ומקלה על הבנתה.

הדמיות חוץ

הדמיות חוץ הן מן השלבים החשובים ביותר בתהליך המכירה. שלב הדמיות חוץ הוא השלב שבו הלקוח אמור לראות ולהבין כיצד המבנה עתיד להיראות מבחוץ בעתיד. עליך לזכור, כי הדמיות חוץ הן הדבר הראשון שהלקוח מתחשב בו במהלך הבחירה העיצובית-ארכיטקטונית ולכן אין לזלזל בחשיבות עיצוב הדמיית החוץ.

כמובן שיש להקפיד בשעת עיצוב תכניות מכר והדמיות חוץ לפנות לגרפיקאים מומחים על מנת שיעצבו לכם תכניות מכר  והדמיות חוץ  יפות ומרשימות ועם זאת   ריאליות וקרובות למקור כך שהתוצאה הסופית תהיה בדיוק כמו שדמיינתם אותה וכמו שהצגתם אותה ללקוח.

בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם- עם מקצועיות וניסיון של 15 שנה

 

קופידאטה הינו בית דפוס באשדוד המספק מגוון פתרונות דפוס דיגיטלי משרותי מכון העתקות, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, הזמנות לחתונה, צילום תכניות בנייה, פליירים ועוד.. ועד להפקת חותמות, הדפסה על חולצות, הדפסה על קנבס/מוצרים. לקופידאטה מחלקת גרפיקה מתקדמת, הדמיות, סריקות והפקת חומרים לעסקים. ותק וניסיון מקצועי של 15 שנים.