ארבע דרכים להדפסת תמונה

בעידן הדיגיטלי כולם מצלמים. זה נגיש, זה קל, לא צריך יותר מדי לדעת ולהתעסק ובנוסף לכל זה המצלמה נמצאת (כמעט) בכל טלפון.

בפעמים שבהם תצלמו תמונה ותהיו גאים בה כל כך שהרשתות החברתיות לא יהוו במה מספיק ראויה. כנראה שתרצו להדפיס את התמונה.

בקופידאטה – דפוס דיגיטלי באשדוד אנו יכולים להציע לכם ארבע דרכים אפשריות להדפסת תמונה באיכות גבוהה.

הדפסה על נייר

שיטת ההדפסה הרגילה ששימשה את יצרני התמונות במשך שנים רבות. זו הדפסה בסגנון שמוכר לנו מהמדפסת הביתית, תוך שימוש בנייר ודיו איכותי. הדפסה זו תצא לכם הכי זולה מתוך 4 אפשרויות ההדפסה אך גם הכי פשוטה.

הדפסה על קנבס

לאחר ההדפסה ניתן למתוח את הקנבס על מסגרת מעץ ליצירת מראה איכותי ומקצועי כאחד.בד כותנה אשר נארג בצורה מיוחדת ויוצר משטח עבודה קל, זול ונוח. משמש אומנים רבים כבר מאות שנים, ככל הנראה מאז המאה ה-13, בכל רחבי העולם. כיום, קנבס הוא אחד המשטחים הפופולאריים ביותר להדפסה של תמונות. ניתן להדפיס תמונת קנבס במגוון גדלים,  מגודל של דף מדפסת A4 ועד 90X120 ס"מ. הדפסה על קנבס היא בעצם תמונה לכל דבר, תוכלו לתלות אותה, בסלון בבית-לעיצוב החלל, בחדר השינה ליצירת אוירה ואף במשרד בעבודה.

הדבקה על קאפה

קאפה היא משטח חלק וקשיח, המורכב מ”סנדוויץ” של שכבת חומרספוגי הנמצא בין שני קרטונים, עובדה ההופכת את הקאפה נוח לעבודה ויציב במיוחד. רבים חושבים שמדפיסים על הקאפה, אך אין זה כך, מדפיסים את הקובץ הרצוי על הנייר הרצוי ואז מדביקים אותו על קאפה. הדפסות שמודבקות על קאפה מתאימות למגוון רחב של שימושים, כמו תמונה לחדר, מחירון לעסק וכו'. יש אפשרות למסגר הדפסות על קאפה, במסגרת אלומיניום למשל, וע"י כך לקבל תמונה לכל דבר.

הדפסת סובלימציה

סובלימציה היא שיטת דפוס מיוחדת שמאפשרת הדפסה מקצועית ומרשימה ביותר על מוצרים שונים, כמו למשלספלים, תחתיות, צלחות, כריכה של ספר ועוד בתהליך הסובלימציה הדפוס מוטבע ישירות על המוצר בטמפרטורה גבוהה מאוד. התוצאה שמתקבלת מרשימה מאוד, אם בבוהק שלה ואם בצורה המדויקת בה היא נעשתה. ההדפס תמיד יראה כחלק בלתי נפרד מהמוצר ובהדפסה איכותית ומקצועית ההדפס יחזיק מעמד לאורך זמן.

הדפסה על מוצרים יכולה לשמש כמוצרי קד"מ לעסקים, מוצרים אשר מודפס עליהם לוגו החברה, או כמתנה ללקוחות. ובנוסף כמתנה בעיצוב אישי עם תמונה והקדשה למשפחה או לבן/ת הזוג.

לא יודעים מה להחליט? הצוות האדיב והמסור שלנו כאן בקופידאטה ישמחו לעמוד לשירותכם באדיבות ובסבלנות ולהתאים את ההדפסה הטובה ביותר בשבילך. 

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן