הזמנות לאירועים

חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית או בריתה – אירועים משפחתיים הם תמיד שמחה גדולה. ארגון אירוע שכזה דורש השקעה רבה בתחומים שונים. בחירת האולם, הצלם, הבגדים, המוזיקה שתתנגן באירוע, האוכל שיוגש, ההזמנה שתשלח לאורחים ועוד. כל אלו משתלבים לאחד ויוצרים את האירוע הבלתי נשכח שלכם.

הזמנה לאירוע, מייצגת אתכם ואת סוג האירוע שברצונכם להזמין את קרוביכם אליו. ישנן מבחר גדול של הזמנות בסגנונות שונים: הזמנות עם תמונה, הזמנות בעבודת יד של אמנים, הזמנות בעיצוב קלאסי, יוקרתי ועוד. גם לחומרים מהם עשויות ההזמנה יש חשיבות, רוב ההזמנות מודפסות על נייר כרומו לבן 300 גרם, אך המבחר הוא רחב. ניתן להדפיס הזמנות על נייר אורז, בדים, שימוש בפלסטיק ועוד ככל העולה על הדמיון.

סוגי הזמנות

גלויות

גלויות עשויות מנייר כרומו 300 גרם, בצורה מלבנית המזכירה גלויות הנשלחות בדואר. הזמנות הגלויות אינן מתקפלות וברוב המקרים משמשות להדפסה בשני הצדדים.

הזמנות מתקפלות

הזמנות אלו גם עשויות מנייר כרומו 300 גרם. קיפולן מאפשר להאריך את המלל בהזמנה ולהוסיף תמונה או ציור . הזמנות אלו משדרות מראה מושקע ויוקרתי יותר.

הזמנות סימניות

מדובר על הזמנות מלבניות וארוכות בעלות מראה יוקרתי ונקי לרוב. צורתן בעצם נראית כסימנייה ויש אורחים רבים השומרים הזמנה זו שמשמשת אותם לסימנייה בספר.

איכות ושירות

מעבר למשלוח ההזמנה לאורחים, להזמנה יש גם תפקיד רגשי עבור בעלי השמחה ולכן הם שומרים אותה איתם למשך שנים. מסיבה זו, בבואכם לעצב הזמנה לאירוע, אתם רוצים לדעת שההזמנה שלכם נעשית במקום הנכון, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, על ידי אנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון בתחום. קופידאטה פועלת שנים רבות בתחום הדפוס הדיגיטלי ומתמחה בו. תוכלו למצוא מספר רב של סגנונות ודוגמאות להזמנות שיתאימו לכל אדם ולכל אירוע. בקופידאטה מאמינים ביחס אישי ובעבודה משותפת על מנת להגיע להזמנה האידיאלית עבורכם.

ההזמנה שלי

כשמעצבים הזמנה חשוב לשים לב לגודל המעטפה שהאולם מספק, כדי להתאים את גודלה. גם לצבע וגודל הגופן יש חשיבות רבה. תוכן ההזמנה צריך להיות ברור ותמציתי. ניתן להוסיף תמונה, ציטוט מהתנ"ך או משפט מספר כדי לתת להזמנה פן אישי ומיוחד.

מחיר

כיום עם התפתחות הדפוס הדיגיטלי כבר אין צורך לשלם כל כך הרבה כסף על הדפסת הזמנות. אצלנו בקופידאטה תוכלו למצוא מבחר הזמנות ממחיר שקל ליחידה.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן