החשיבות של כרטיסי ביקור באשדוד

כולנו מכירים את האמרה הידועה "הגודל לא קובע", אבל במקרה של כרטיסי ביקור באשדוד הגודל בהחלט קובע. בניגוד למוצרים אחרים, כאן יש חשיבות רבה לגודל הכרטיס. ככל שכרטיסי הביקור קטנים יותר, כך הם יוצרים רושם רב יותר. מטרתם של כרטיסי ביקור הוא להרשים את מי שמקבל אותם ולגרום להם ליצור קשר עם בעל הכרטיס.

הנעה לפעולה

היום אנו חיים בעולם בו אין זמן. אנשים ממהרים ואף אחד לא ממש עוצר לקרוא את האותיות הקטנות. כל זה נכון אולי לעיתונות, אבל כאשר זה נוגע לכרטיסי ביקור העסק קצת שונה. בניגוד לכתבה בעיתון, כרטיסי ביקור נחשבים לדרך יעילה להעברת המסר בלי להעיק על מי שמקבל את המידע.

היום כאשר לאף אחד אין ממש סבלנות לקרוא פרטים ביוגרפיים אודות האדם שיצר את הכרטיס חשוב מאד להקפיד לרשום דברים אשר יגרמו להנעה לפעולה – יגרמו למי שמקבל את הכרטיס ליצור קשר עם בעל הכרטיס.

כיצד זה נעשה בפועל? כפי שהזכרנו קודם לכן, יש חשיבות רבה ליצירת כרטיס קטן הכולל את התוכן החשוב ביותר. בנינו, זה לא משנה מתי באמת סיימתם את הלימודים באוניברסיטה אלא משנה האם יש לכם תואר דוקטור.

מה חשוב לרשום בכרטיס ביקור

כפי שכבר הבנתם, הגודל בהחלט קובע ומכאן חשוב מאד לנצל כל מקום בכרטיס הביקור על מנת ליצור רושם חיובי ולרשום רק את הפרטים החשובים באמת- שם העסק, מספר טלפון. אותם פרטים אישיים מזוהים עם בעל הכרטיס ומשקפים את העסק שלו בצורה הטובה ביותר. מכאן יש להשקיע לא מעט מחשבה בתוכן. אחרי הכל היום התוכן הוא המלך ואי אפשר לרשום פרטים שיגרמו לצד השני לא לגלות עניין.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן