מהו קולאז'

קולאז` תמונות או פסיפס תמונות, הינו קיבוץ וסידור של תמונות  לתמונה אחת גדולה המודפסת על בד קנבס איכותי ויכול לשמש כמתנה מושלמת ואישית ליקירים לכם לכל אירוע וחג.

קולאז' בעצם הוא הדרך שלנו לספר סיפור שמורכב מתמונות. זה יכול להיות סיפור אהבה לזוג או סיפור על טיול שעשיתם, לסבא וסבתא עם תמונות של הנכדים ועוד.

אז איך בונים קולאז'?

השלב הראשון בבניית פסיפס תמונות הוא בעצם בחירת התמונות. כיום בעולמנו הדיגיטלי לכל אחד יש תמונות במדיה החברתית, בסמארטפון, באלבומי התמונות המשפחתיים נוכל למצוא אף תמונות מפותחות  שניתן יהיה לסרוק אותן על מנת שנוכל להשתמש בהן לקולאז' שאנו בונים.

יש להקפיד שהתמונות שנבחרו לביצוע הקולאז' יהיו ברזולוציה הגבוהה ביותר שניתן. וזאת על מנת שנוכל להגדיל את התמונות בלי חשש לאיבוד האיכות וכדי שההדפסה תצא באיכות הגבוהה ביותר.

לאחר שבחרתם את התמונות כל מה שנשאר לעשות הוא לשלוח לנו את התמונות בדואר אלקטרוני או אפילו לבוא אלינו לקופידאטה עם התמונות על התקן נייד והצוות המקצועי שלנו ידאג לעצב לכם את הקולאז' המושלם.

לאחר אישור העיצוב נעבור לשלב הבא והאחרון –  שלב ההדפסה. אצלנו בקופידאטה לא מתפשרים על איכות החומרים ומשתמשים בקנבס איכותי וברמת עיצוב גבוהה על מנת שהקולאז' יחזיק מעמד זמן רב ככל הניתן.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן