8 כללים לעיצוב כרטיס ביקור לעסק שלך

אחד האתגרים העומדים בפני כל בית עסק היא מלאכת שיווק העסק, בין אלפי אמצעי הפרסום השונים העומדים היום לרשות בעלי העסקים בולטת שיטה אחת מעל כולם, זוהי אחת משיטות הפרסום הוותיקות ביותר אך גם האפקטיבית ביותר היא שימוש בכרטיסי ביקור.

כרטיס הביקור של העסק הוא למעשה הדבר הראשון שממנו מתרשם כל לקוח חדש, עיצובו של כרטיס הביקור מרמז על איכות ומקצועיות של בית העסק, כרטיס ביקור מעוצב, המציג בצורה ברורה את מרכולתו של בית העסק ישאיר רושם ראשוני טוב ויעלה את הסיכויים לסגירת עסקה, מאידך כרטיס ביקור משעמם ושטחי ישיג בדיוק את התוצאה ההפוכה.

עיצוב כרטיס ביקור הוא אומנות, בכדי להשיג את כל המטרות שפורטו מעלה חייב כרטיס הביקור למשוך את העין ולהישאר בתודעתו של מקבל הכרטיס, לרוב לאחר מסירת כרטיס הביקור מניח אותו המקבל בארנק או בבית עד לשעת הכושר שבה הוא יזדקק לשירותי בעל הכרטיס, תמונתו של כרטיס ביקור שנישאר צרוב בזיכרונו תחזור ותעלה כאשר הוא יזדקק לשירות שאותו מציע בעל הכרטיס.

כללים חשובים לעיצוב כרטיס הביקור

  1. פרטי העסק: חשוב שפרטי העסק (טלפון, כתובת וכו') בכרטיס הביקור יהיו עדכניים, במקרה של שינוי פרטים או מידע שגוי לא ניתן יהיה לשנות את הכתוב בכרטיס.
  2. עיצוב לוגו: הלוגו של העסק הוא פני העסק. לכן, דאג לעיצוב לוגו מקצועי שיופיע על כרטיס הביקור.
  3. אתר אינטרנט: במציאות הדיגיטלית של ימינו, בעל עסק ללא אתר אינטרנט שקול לצבא נטול חיילים. לכן, דאג להקמת אתר אינטרנט לעסק שלך ומקם כתובת האתר (ללא קידומת HTTP:\\) על גבי כרטיס הביקור. לדוגמה: www.copydata.co.il
  4. גודל: הגודל הסטנדרטי של כרטיסי הביקור בישראל הוא 5x9cm . כרטיס גדול יותר לא יכנס לארנק ועלול למצוא את עצמו בפח הזבל הקרוב.
  5. עיצוב הכרטיס: ודא כי כרטיסי הביקור שלך משקף את העסק שלך. הצבעים והגופנים שבהם תשתמש לעיצוב כרטיס הביקור ישפיעו על הזיכרון החזותי של מקבל הכרטיס. זכרו שמטרת כרטיס הביקור הוא להיות בולט ובלתי נשכח.
    הקפד על קומפוזיציה ברורה. לא רצוי להעמיס מידע מיותר על גבי הכרטיס. נסה להשתמש בפריסה נעימה על מנת שהמסר העיקרי שלך לא ילך לאיבוד.
  6. מיתוג: כרטיסי הביקור שלך הם חלק בלתי נפרד ממיתוג העסק שלך. בעיצוב כרטיס הביקור יש לשמור על קשר עם שאר החומר המשרדי שלך (נייר, חוברות, מכתבים, וכו ').
  7. סוג הנייר: סוג הנייר ישפיע רבות על מראה הכרטיס, ניתן לבחור סוגי נייר שונים לדוגמת נייר כרומו, נייר פנינה, נייר ממוחזר ועוד…
  8. גימור: למראה מקצועי ואיכותי ניתן לעשות לימינציה לכרטיס. ישנם שני סוגי לימינציה – מט ומבריק. לאחר הלימינציה תקבלו כרטיס ששומר על האיכות שלו בארנק לאורך זמן. ובנוסף, צבעי הכרטיס יראו טוב יותר לאחר לימינציה.

מאחר וכרטיס הביקור של אדם מייצג אותו, חשוב להשקיע מחשבה רבה בעיצוב, בחומרים ובסגנון הכרטיס. בקופידאטה מחלקה לעיצוב וגרפיקה המתמחה בין היתר גם ביצירת כרטיסי ביקור. לקופידאטה ותק של 15 שנים וניסיון רב בדפוס דיגיטלי. קופידאטה דוגלת במקצועיות, שירות חם ויחס אישי.

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן